Hypotekárny servis

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.


       


Naviac získate bezplatne:


1. Porovnanie všetkých ponúk financovania


2. Zohľadnenie individuálnych možností


3. Pomoc v celom procese vybavovania


Získajte s nami najvýhodnejšiu hypotéku na trhu!


Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, tak naši hypotekárni špecialisti sú pripravení Vám v celom procese pomôcť a poskytnúť Vám kvalitný hypotekárny servis.


Ako na to ?


KROK 1: Prvým krokom je vyplnenie a odoslanie základných údajov prostredníctvom vyplnenia Úverového dotazníka, na základe, ktorých Vám náš hypotekárny špecialista vypracuje ponuky.


Úverový dotazník nájdete v tomto linku:


https://www.survio.com/survey/d/S6F1X1J4I4R0V6N9L

KROK 2: Najneskôr do 24 hodín od odoslania Úverové dotazníka Vás bude kontaktovať náš poradca za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.


KROK 3: Na osobnom stretnutí náš hypotekárny špecialista zistí Vaše aktuálne potreby a požiadavky, na základe ktorých vyberie pre Vás tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu.


KROK 4: Pokiaľ budete súhlasiť s podmienkami, príde k uzatvoreniu zmluvy a Vaša hypotéka je hotová.


 


Prečo riešiť hypotéku s nami?


Všetky banky na jednom mieste

Mnohí klienti k nám prídu a hľadajú pomoc v oblasti financovania a to hlavne kvôli recenziám, ktoré nám naši stáli klienti poskytujú a taktiež kvôli tomu, že majú z celého toho hypotekárneho procesu jeden veľký zmätok. Sami nevedia, do ktorej banky ísť, ktorá im dá lepšie podmienky, poprípade na ktorého zamestnanca v banke sa majú obrátiť.


  


Do spolupráce s nami vstupujú klienti kvôli nižším úrokovým sadzbám, ale aj kvôli zníženiu celkových vedľajších nákladov napr. na znalcov, bankové poplatky a pod.


 


 


Pre mnohých klientov je však omnoho dôležitejší komfort a pohodlie pri vybavovaní hypotekárneho úveru, ktorý im ponúkame. Na jednom mieste nájdu všetko, čo je k vybaveniu hypotéky potrebné. Nemusia navštevovať rôzne úrady (banky, poisťovne, katastre...), ale najmä sa nemusia obávať, či všetko spravili správne a či na niečo nezabudli. Jedno unáhlené a nesprávne rozhodnutie môže stáť stovky eur, čo je naozaj zbytočné. Naši hypotekárny špecialisti vás hravo prevedú všetkými úskaliami hypotekárneho financovania a pripravia pre Vás hypotéku na kľúč.


Po stretnutí s našim hypotekárnym špecialistom budete mať vypracovanú ponuku financovania najneskôr do 24 hodín a nielen jednu. A samozrejme bezplatne. Navštívte našu pobočku v Nitre na Štefánikovej tr. 43 a my Vám s radosťou poradíme.Prečo by ste mali chodiť po jednotlivých bankách sami, keď ideálne riešenie Vašej hypotéky sa dá nájsť na jednom mieste za pomoci našich kvalifikovaných a skúsených hypotekárnych špecialistov?


Zároveň Vám ušetríme čas, starosti a zbytočné chyby, ktorých sa môžete dopustiť. Urobíme všetko preto, aby mala Vaša hypotéka nielen tie najlepšie možné parametre, ale aby jej vybavenie bolo jednoduché, rýchle a bez starostí.Tešíme sa na Vašu návštevu :)