finančné sprostredkovanie a poradenstvo

 


Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.


Naviac získate bezplatne:  • Porovnanie všetkých ponúk financovania

  • Zohľadnenie individuálnych možností

  • Pomoc v celom procese vybavovania


Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, tak naši hypotekárni špecialisti sú pripravení Vám v celom procese pomôcť a poskytnúť Vám kvalitný hypotekárny servis.


Ako na to ?  • KROK 1: Prvým krokom je vyplnenie a odoslanie základných údajov prostredníctvom vyplnenia Úverového dotazníka, na základe, ktorých Vám náš hypotekárny špecialista vypracuje ponuky.


Úverový dotazník si prosím vyžiadajte na maily: svec@nitrianskereality.com  • KROK 2: Najneskôr do 24 hodín od odoslania Úverové dotazníka Vás bude kontaktovať náš poradca za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.

  • KROK 3: Na osobnom stretnutí náš hypotekárny špecialista zistí Vaše aktuálne potreby a požiadavky, na

  •  základe ktorých vyberie pre Vás tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

  • KROK 4: Pokiaľ budete súhlasiť s podmienkami, príde k uzatvoreniu zmluvy a Vaša hypotéka je hotová.


Prečo riešiť hypotéku s nami?


Všetky banky na jednom mieste

Mnohí klienti k nám prídu a hľadajú pomoc v oblasti financovania a to hlavne kvôli recenziám, ktoré nám naši stáli klienti poskytujú a taktiež kvôli tomu, že majú z celého toho hypotekárneho procesu jeden veľký zmätok. Sami nevedia, do ktorej banky ísť, ktorá im dá lepšie podmienky, poprípade na ktorého zamestnanca v banke sa majú obrátiť.Do spolupráce s nami vstupujú klienti kvôli nižším úrokovým sadzbám, ale aj kvôli zníženiu celkových vedľajších nákladov napr. na znalcov, bankové poplatky a pod.


Pre mnohých klientov je však omnoho dôležitejší komfort a pohodlie pri vybavovaní hypotekárneho úveru, ktorý im ponúkame. Na jednom mieste nájdu všetko, čo je k vybaveniu hypotéky potrebné. Nemusia navštevovať rôzne úrady (banky, poisťovne, katastre...), ale najmä sa nemusia obávať, či všetko spravili správne a či na niečo nezabudli. Jedno unáhlené a nesprávne rozhodnutie môže stáť stovky eur, čo je naozaj zbytočné. Naši hypotekárny špecialisti vás hravo prevedú všetkými úskaliami hypotekárneho financovania a pripravia pre Vás hypotéku na kľúč.


Po stretnutí s našim hypotekárnym špecialistom budete mať vypracovanú ponuku financovania najneskôr do 24 hodín a nielen jednu. A samozrejme bezplatne. Navštívte našu pobočku na Gorazdovej ulici 1 alebo na Štefánikovej 43 a my Vám s radosťou poradíme.Zároveň Vám ušetríme čas, starosti a zbytočné chyby, ktorých sa môžete dopustiť. Urobíme všetko preto, aby mala Vaša hypotéka nielen tie najlepšie možné parametre, ale aby jej vybavenie bolo jednoduché, rýchle a bez starostí.       


                              ERIK ŠVEC


                      konateľ/hypotekárny špecialista


 


                   


 


      Tešíme sa na Vašu návštevu :)