RD MALÝ LAPÁŠ

RODINNÉ DOMY MALÝ LAPÁŠ


Nový projekt v lokalite Malý Lapáš. Lokalita ponúka pokojné bývanie obklopené prírodou a krásnym výhľadom na Zobor. Okolie nie je zaťažené dopravou a ani hlukom štátnej cesty. Zároveň sú ale pozemky na nové bývanie len päť kilometrov vzdialené od Nitry a zo štvrte sa jednoducho napojíte na rýchlostnú cestu R1.


V cene pozemkov sú zahrnuté  inžinierske siete (voda, elektrika, žumpy/kanalizácia v riešení/, optický internet, verejné osvetlenie,  spevnená komunikácia). Prípojky inžinierskych sietí sú priamo vyvedené na každý jeden stavebný pozemok. 


 


Rodinný dom LAGUNA 412 - charakteristika a technické parametre


Samostatne stojaci rodinný dom LAGUNA 412 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. Prízemie rodinného domu tvorí zádverie so samostatným WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, komora, spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou, dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť. Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.Úžitková plocha domu 106,70 m2
Celková obytná plocha 68,10 m 2
Zastavaná plocha 142,90 m2
Obstavaný priestor 550 m 3
Výška hrebeňa strechy 5 m
Sklon strechy 18,0°Rodinný dom Laguna 15N - Charakteristika a technické parametre
Samostatne stojaci rodinný dom LAGUNA 15N bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4-člennú rodinu. Cez vstupné zádverie sa dostane do obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a kuchyňou. Z kuchyne je prístupná komora. Z obývacej izby sú prístupné dva trakty. Jeden trakt tvorí spálňa rodičov so šatníkom a kúpeľňou. Druhý trakt tvoria dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť s kotlom ústredného kúrenia. V závetrí sa nachádza samostatné WC. Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu, ktorá je prepojená so závetrím. V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.


 Úžitková plocha domu 108,5 m2
Obytná plocha domu 80,4 m2
Zastavaná plocha 152,2 m2
Obstavaný priestor 645 m 3
Výška hrebeňa strechy 4,5 m
Sklon strechy 4,0°


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na stanova@nitrianskereality.com alebo telefonicky + 421 905 546 000.