Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

REZIDENCIA POD BORINOU

Projekt Rezidencia pod Borinou vytvára v srdci Nitry nový rezidenčný komplex bytových jednotiek v modernom a luxusnom bytovom dome v lokalite, ktorá spojí to najlepšie pre plnohodnotný mestský život.

Atraktivitu projektu okrem jeho atypického výzoru zvyšuje jeho poloha, ktorá sa pýši prekrásnou prírodou a borovicovým lesom, ktorý sa nachádza tesne za bytovým domom. Cieľom projektu je vytvoriť luxusné bývanie pre ľudí, ktorí uprednostňujú bytové jednotky pred možnosťou bývania v rodinných domoch a zároveň si potrpia na vyšší štandard bývania.

Developerský projekt Rezidencia pod Borinou sa rozprestiera na Inoveckej ulici v Nitre na Čermáni v priamom susedstve s lesoparkom na Borine. Objekt má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, ktoré slúži na parkovanie. Táto budúca monolitická stavba disponuje 5timi bytovými jednotkami, ktoré sú veľkometrážne, 4 izbové, doplnené o terasy a átriá. Práve tieto terasy a átriá tvoria charakteristický prvok celej architektúry. Spolu s rekuperáciou, klimatizáciou, inteligentným ovládaním nehnuteľnosti, vnútorným garážovým parkovaním, bohatým priestorom a súkromím vytvárajú vyšší štandard pre náročnejšieho klienta.

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať t.č. 0911 878 728

 

 


PROJEKT JARABÁ

Ponúkam Vám na predaj nadštandardnú dvojpodlažnú novostavbu chaty s podlahovou plochou 131,29 m2 na pozemku o rozlohe 500m2 v obci Jarabá, okres Brezno.
DISPOZÍCIA
Moderná 6 izbová chata ponúka komfortný priestor pre 8 až 10 osôb. V dolnej časti sa nachádza zádverie, kúpeľňa, technická miestnosť, chodba, izba, priestranná obývačka s krbom spojená s kuchyňou, schodisko a terasa.

Na 2. podlaží sa nachádzajú 4 samostatné spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom. 
Chata bude dokončená v štandarde - podlahové kúrenie, predpríprava na krb, laminátové podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, bezpečnostný kamerový systém, protimrazová ochrana, sanita, vyhrievané vonkajšie schody.

Predmetné vizualizácie sú na základe projektovej dokumentácie, ktorá sa bude realizovať na danom pozemku. Aktuálne je projekt v stave právoplatného stavebného povolenia. Pozemok je vo vlastníctve investora. 
LOKALITA
Malá, vysoko položená horská obec Jarabá sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier. Lokalita, v ktorej sa chata nachádza, poskytuje celoročné aktivity, množstvo turistických chodníkov, lyžiarske svahy (Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Tále, lyžiarske stredisko Chopok juh a Bačova roveň), jaskyne a iné. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto oblasti je skvelou investičnou príležitosťou, keďže ročne láka nespočetné množstvo turistov.

CENA
385.000 EUR vrátane provízie