Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nová Ponuka! Predaj - Atómový kryt - Dolné Hámre

390 000 €
Nová Ponuka! Predaj - Atómový kryt - Dolné Hámre
Exkluzívna ponuka
Ulica: .
Mestská časť: Dolné Hámre
Obec: Hodruša-Hámre
Okres: Žarnovica
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj Atómový kryt v obci Dolné Hámre, okres Žarnovica, o celkovej výmere 431 m2. Jedná sa o zachovalý a použiteľný kryt. 

Dispozícia Krytu:

Kryt bol vybudovaný začiatkom 90. rokov pre ukrytie zamestnancov závodu. Úkryt je prerobený z banského diela, pretože vyrazené rúry sú vystužené banskou oceľovou výstužou TH a po celom obvode zapažené železobetónovými pažnicami. Chodby nachádzajúce sa hlbšie už majú tvárnicovú výstuž, ktorá sa používala v tlakovo exponovaných oblastiach. Kryt má dva vstupné portály vzdialené od seba 100 m. Prvý portál má dve vstupné rúry a druhý portál len jednu. Celý kryt je vybudovaný v tvare „U“. Na všetkých vchodoch sú osadené tlakovo-plynotesné dvere D4-2. Rovnakými dverami sú oddelené aj protiplynové a protitlakové komory. Odmorovacia miestnosť je osadená plynotesnými dverami D0-1 po oboch stranách.

Technické parametre:

Prvý portál teda vstup je vybavený filtroventilačným systémom. Nachádza sa tu mierová FVZ typu „JANKA“. Predpríprava pre „bojovú“ FVZ. Kryt disponuje PP a PT komorou, odmorovacou miestnosťou, vodným hospodárstvom, skladom, suchým WC, zasadacou miestnosťou a veľká miestnosť pre ukrývaných. Druhý portál teda vstup bol vedený ako núdzový východ.

Šťastie je doma .

CENA 390.000 EUR + dohoda

 

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
431 m2
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme