spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Interiérový dizajn

Nie je ľahké zariadiť si vlastné bývanie tak, aby sa z neho stal aj vysnívaný domov. Na trhu je množstvo materiálov, nábytku a doplnkov a zladiť ich s jednotlivými farbami tak, aby získali nadčasový vzhľad a neboli len rýchlo sa meniacim módnym trendom je naozaj ťažké.

Interiér by mal harmonicky pôsobiť s Vašim životným štýlom, odrážať Váš vkus, ktorý by mal byť decentne zladený do módnych trendov tak, aby rokmi nestratil šmrnc a udržal si osobitý dizajn čo najdlhšie. Pri tvorbe interiéru treba zvážiť vaše potreby, z priestoru vyťažiť maximum a spoločne s kvalitnými materiálmi, farbami a svetlom docieliť pocit domova. 

Priestoru netreba uberať na vzdušnosti, musí byť premyslený a doladený čistými líniami tak, aby ste sa v ňom aj po rokoch cítili príjemne.

Pokiaľ si s týmto všetkým neviete rady, alebo už máte určite predstavy, ale nie ste si istý konečným výsledkom, ideálnou voľbou pre Vás je vizualizácia celého priestoru v 2D a 3D zobrazení. Priestor Vám vieme navrhnúť a s Vašou pomocou zariadiť tak, aby sa stal Vašim naozaj vysnívaným domovom.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na svecova@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 902 256 848.

Takto to vyzerá, keď sa klient nechá inšpirovať našou interiérovou dizajnérkou: