spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Finančné sprostredkovanie a poradenstvo

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčame Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Naviac získate bezplatne:

  • Porovnanie všetkých ponúk financovania
  • Zohľadnenie individuálnych možností
  • Pomoc v celom procese vybavovania

Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, tak naši hypotekárni špecialisti sú pripravení Vám v celom procese pomôcť a poskytnúť Vám kvalitný hypotekárny servis.

 

Ako na to ?

KROK 1: Prvým krokom je vyplnenie a odoslanie základných údajov prostredníctvom vyplnenia Úverového dotazníka, na základe, ktorých Vám náš hypotekárny špecialista vypracuje ponuky.

Úverový dotazník si prosím vyžiadajte na maily: svec@nitrianskereality.com

KROK 2: Najneskôr do 24 hodín od odoslania Úverové dotazníka Vás bude kontaktovať náš poradca za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.

KROK 3: Na osobnom stretnutí náš hypotekárny špecialista zistí Vaše aktuálne potreby a požiadavky, na základe ktorých vyberie pre Vás tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

KROK 4: Pokiaľ budete súhlasiť s podmienkami, príde k uzatvoreniu zmluvy a Vaša hypotéka je hotová.


Prečo riešiť hypotéku s nami?

Všetky banky na jednom mieste

Mnohí klienti k nám prídu a hľadajú pomoc v oblasti financovania a to hlavne kvôli recenziám, ktoré nám naši stáli klienti poskytujú a taktiež kvôli tomu, že majú z celého toho hypotekárneho procesu jeden veľký zmätok. Sami nevedia, do ktorej banky ísť, ktorá im dá lepšie podmienky, poprípade na ktorého zamestnanca v banke sa majú obrátiť.

Do spolupráce s nami vstupujú klienti kvôli nižším úrokovým sadzbám, ale aj kvôli zníženiu celkových vedľajších nákladov napr. na znalcov, bankové poplatky a pod.

Pre mnohých klientov je však omnoho dôležitejší komfort a pohodlie pri vybavovaní hypotekárneho úveru, ktorý im ponúkame. Na jednom mieste nájdu všetko, čo je k vybaveniu hypotéky potrebné. Nemusia navštevovať rôzne úrady (banky, poisťovne, katastre...), ale najmä sa nemusia obávať, či všetko spravili správne a či na niečo nezabudli. Jedno unáhlené a nesprávne rozhodnutie môže stáť stovky eur, čo je naozaj zbytočné. Naši hypotekárny špecialisti vás hravo prevedú všetkými úskaliami hypotekárneho financovania a pripravia pre Vás hypotéku na kľúč.

Hypoteky

Po stretnutí s našim hypotekárnym špecialistom budete mať vypracovanú ponuku financovania najneskôr do 24 hodín a nielen jednu. A samozrejme bezplatne. 

Navštívte našu pobočku na Gorazdovej ulici 1 alebo na Štefánikovej 43 a my Vám s radosťou poradíme.

Zároveň Vám ušetríme čas, starosti a zbytočné chyby, ktorých sa môžete dopustiť. Urobíme všetko preto, aby mala Vaša hypotéka nielen tie najlepšie možné parametre, ale aby jej vybavenie bolo jednoduché, rýchle a bez starostí.

ERIK ŠVECERIK ŠVEC
konateľ/hypotekárny špecialista