Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo vlastne počas svojho pracovného dňa robí realitný maklér? Každý máme skreslené predstavy, čo vlastne takáto práca obnáša. Realitní makléri úzko spolupracujú so svojimi klientami, ktorým venujú svoj čas. Klientovi, ktorý daný realitnú kanceláriu osloví pridelia makléra a ten sa snaží vyhovieť požiadavkám, ktoré sú na neho kladené. Realitný maklér pomáha a efektívne realizuje predaj nehnuteľností, vrátane kancelárskych budov, domov, bytov alebo pozemkov. Klienti často navštevujú realitné agentúry, ak majú seriózny záujem o predaj či prenájom ich nehnuteľnosti, alebo takúto nehnuteľnosť sami hľadajú.


Ako konateľ pôsobím v Nitrianskej realitnej kancelárii už od roku 2018 a jej akvizíciu považujem za jednu z kľúčových strategických investícií. Aj keď som do riadenia firmy zo začiatku výrazne nezasahoval, absencia procesov a zvýšenie rastového potenciálu si vyžiadalo niekoľko zásadných zmien. Do modernizácie spoločnosti sme sa pustili začiatkom roka 2020, kedy sme sa stali jej výlučnými vlastníkmi. Na toto obdobie si pamätám veľmi dobre. Prevziať vedenie kancelárie s viac než 11 ročnou históriou pre nás bolo veľkou podnikateľskou výzvou. My sme sa však nezľakli a plní motivácie sme prevzali zodpovednosť za budovanie a rozvoj značky, ako aj zlepšovanie jej trhovej pozície a zvyšovanie pridanej hodnoty.